Hoş geldiniz!

Popüler 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri, Resimli 3D Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları ile evinize, ofisinize veya iş yerinize renk gelsin. Yüksek kaliteli duvar kağıdı modellerinden dilediğinizi seçin, ebatlarınızı girin ve resimli duvar kağıdınız dilediğiniz ebatlarda 3D ayrıcalığıyla kapınızda! Sonrası 3 boyutlu duvar kağıdı modelinizi uygulayıp duvarınızın yepyeni tarzının keyfini çıkarmak. Amazon ormanlarını, dünya şehirlerini, deniz manzaralarını evinize getirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Yaşam alanınızı renklendirip ferah bir hava katmak için, 3D duvar kağıdı modelinizi aşağıdaki resimler içerisinden seçip, duvarınızın en ve boy ebatlarını girdikten sonra kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Çok Satan Popüler 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Popüler 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri   Duvargiydir     30 Mayıs 2017

1 - 72 Arasındaki Ürünler / Bu Kategorideki Toplam Ürün Sayısı: 91

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
cm
cm

1 - 72 Arasındaki Ürünler / Bu Kategorideki Toplam Ürün Sayısı: 91

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Duvargiydir.com Son 10 Müşteri Yorumu

Muayenehanem için by Diş Hekimi Seçkin on 07/18/2017

Kendi diş hekimliği muayenehanem için bekleme odasına güzel bir duvar kağıdı arıyordum, bazı hastalar randevu öncesinde biraz gergin olabiliyorlar, bu sebeple huzur verici bir resmi duvara yaptırayım dedim. Bu 3 boyutlu duvar kağıdı modelinde karar kıldım ve sipariş verdim. Siparişim 2 günde geldi, ilk başta tutkal yok sandım ve duvargiydir.com 'u aradım, daha iyi kontrol etmemi söylediler, meğer silindir kutunun dibindeymiş:) Neyse ustaya uygulattık duvar kağıdını ve çok güzel oldu bekleme odası. Bu arada kalın olan tipten sipariş vermiştim. Ben memnun kaldım, size de tavsiye ederim.

Oturma odasına uygun duvar kağıdı by Emel Tek. on 07/12/2017

Evimin oturma odası için resimli bir duvar kağıdı modeli bakıyordum, bu resim tam aradığım şeydi, hem doğanın hem de kuşların güzelliğini bir arada gösterdiği için bu resimde karar kıldım. Siparişim 3 gün içerisinde konyadaki evime ulaştı, uygulamasını duvar kağıdı ustasına yaptırdık, beklediğim gibi güzel durdu, 3D boyutlu duvar kağıdı sipariş verecekseniz, bu siteyi tavsiye edebilirim rahatlıkla.

Paris Aşığıyım by Kübra on 07/05/2017

Bir paris aşığı olarak evimin her tarafını paris ile ilgili aksesuarlarla döşedim. Paris'te erasmus yaptığım dönemder hatıralar da evimin her köşesinde, bir de eiffel kulesi duvar kağıdı modeli ile artık son rötüşları yapayım dedim:) Bu duvar kağıdı modeli ile ilerleyeyim dedim ve sipariş verdim, Evimdeki dikey bir duvara bu duvar kağıdının uygulamasını bir arkadaşım ile birlikte yaptım, kalın materyali sorunsuzca yarım saatte uyguladık. Bir sorun yok yani, görüntü kalitei başarılı.

Rahatlıkla Sipariş Verebilrsiniz by Fahri Özbalık on 07/05/2017

Duvargiydir.com'dan şu ana kadar verdiğim 4. sipariş. Daha önce 2 kere iş yerimde ofis için, bir kere de birlikte iş yaptığımız bir ahbap için sipariş vermiştim. Onları harita ve sinerji ile ilgili duvar kağıtları olarak almıştım. Bu sefer ki evim için:) Yine sorunsuz bir şekilde 3. günde elime ulaştı, silindir karton kutu sanki çok az hırpalanmıştı, ama neyseki kutu sert de içerisindeki duvar kağıdı hiç etkilenmemişti. 3 boyutlu duvar kağıdı arıyorsanız, kesinlikle öneririm, telefonla aradığımızda sağolsunlar görselde ufak tefek değişiklikler de yaptılar.

Salonda TV Ünitesi Arkasına by Ferda C. on 07/05/2017

Yeni evimizin bütün duvarlarını saten boya ile boyattık ancak sadece salonda TV ünitesinin arkasına denk gelen duvara özel bir duvar kağıdı yaptırmak istedik. Eşim seçimi bana bıraktı ve bu duvar kağıdı modelinde karar kıldım çünkü çiçekli iç açıcı birşey istiyordum. Yaklaşık 3 metreye 2 bucuk metre ebatlarındaki duvarda görselin bir kısmını kırpmak zorunda kaldık ancak çok güzel durdu. Görüntü kalitesi oldukça iyi, uygulamasını sokağımızdaki duvar kağıdı ustasına 90TL'ye yaptırdık. Sipariş 2 günde elimize ulaşmıştı. Teşekkürler duvargiydir.

Sorunsuz Geldi by Av. Fulya on 06/29/2017

Siparişi ofisim için verdim, ilk başta standart duvar kağıdı modellerini biraz araştırdım ama daha sonra farklı bişey bakayım dedim. 3 boyutlu duvar kağıdı diye aratınca zaten karşıma duvargiydir.com çıktı. Telefonda konuştuğum kişi gayet kibar ve anlaşılır bir şekilde bana bütün detayları iletti ve siparişi verdim. Ofis veya iş yeri olanlar için tavsiye ederim müşteriler gelince duvar kağıdını nerden aldığımı soruyor:)

Gönül Rahatlığıyla Alabilirsiniz by Mehmet T. on 06/29/2017

Açıkçası duvargiydir.com'u daha önce duymamıştım ve ilk başta duvar kağıdı siparişi verirken biraz tereddütte kaldım. Sonra internette araştırınca, 3 boyutlu duvar kağıdı sektöründe hatırı sayılır bir marka olduklarını gördüm ve sipariş verdim. Sipariş üç gün içinde elime ulaştı. Kalın olan çeşidinden 3 metreye 2bucuk metre ebatlarında sipariş verdim ve evimin salonundaki küçük bir duvara uyguladım, ikili koltuk takımının arkadasında çok şık durdu. Teşekkürler duvargiydir.

Görüntü Kalitesi Gayet Güzel by Kerim Turan on 06/19/2017

Siparişim sorunsuz bir şekilde ulaştı, silindir karton bir kutunun içerisinde rulo halinde gönderilmiş. Görüntü kalitesi de tatmin edici, duvar kağıdı modelleri içerisinde derinlik katabilecek bir görsel seçmeye özen gösterdim, bu sebeple bu resmi seçtim, beklentimi karşıladı. Uygulamasını apartmanımızın karşısındaki duvar kağıdı ustasına yaptırdık.

Van Gogh Hayranları İçin by Semih T. on 06/19/2017

Geçen hafta sipariş verdim, 3-4 gün önce elime ulaştı, az önce uyguladık, çok güzel oldu. Materyal biraz ince gbi geldi bana, acaba kalın olandan mı sipariş verseydim dedim ilk başta, bunu kendimiz uygulayabilir miyiz diye düşündüm, ama sonra uyguladık, ve iyi ki ince materyal seçmişim dedim sonrasında, daha uygun fiyata gelmiş oldu:) 3 boyutlu duvar kağıdı arıyorsanız bu resmi tavsiye ederim, sanki evinizin bir duvarında van gogh'un orjinal bir tablosu var gibi.

Çiçek desenli duvar kağıdı arayanlara by Feryat on 06/19/2017

Evime bir süredir çiçekli bir duvar kağıdı bakıyordum, salonda tv ünitesinin arkasına gelecek şekilde planlıyordum. Duvargiydir.com'u keşfedince burdaki resimleri inceledim ve en sonunda bu resimde karar kıldım, telefonla arayıp öncesinde bilgi aldım, saolsunlar ilgilendiler ve tam istediğim ebatlarda istediğim zamanda adresime ulaştırdılar. Sonrasında uygulamasını eşim yaptı, kendisinin elinden bu tarz işler geldiği için pek zorlanmadı gibi geldi bana.

DuvarGiydir is ranked out of 5. Based on user reviews.