Hoş geldiniz!

Dini Duvar Tablosu Modelleri

İç huzurunuzu yaşadığınız ortama da yansıtmak istemez misini? Duvargiydir'in dini kanvas tablo modelleri sayesinde evinizi ofisinizi hat yazılı tablolar, ebru tabloları ve kabe resimli tablolar ile taçlandırabilirsiniz.
Kanvas tablo fiyatları seçilen ürünün en ve boy ölçülerine göre hesaplanmaktadır.

Dini Tablolar   Duvargiydir     30 Mayıs 2017

42 Kayıt

cm
cm

42 Kayıt

Duvargiydir.com Son 10 Müşteri Yorumu

Beklentimi Karşıladı by Koray Demirci on 08/16/2017

Ofisim için bir dünya haritası duvar kağıdı düşünüyordum, en sonunda bu haritada karar kıldım, telefonla arayıp duvar kağıdı ile ilgili bilgiler aldım, saolsunlar çok yardımcı oldular, haritaya bir de şirketimin logosunu eklettim. Haritadaki ülkeler güncel ve önemli şehirlerin hepsi de bulunuyor, tavsiye ederim. Uygulamasını duvar kağıdı ustasına yaptırdım, standart materyal ile uygulamasını yaptı.

Memnun kaldım by Hakkı Karaman on 08/10/2017

Siparişi 130 ve 80 santimetre ölçülerinde verdim, tam istediğim gibi sorunsuz bir şekilde adresime geldi. Jelatinlenmiş durumda göndermişler saolsunlar. Görüntü kalitesi çok net. Resim zaten dünyaca ünlü bir şaheser. Fiyatı biraz daha uygun olabilir belki. Geldiği gibi duvarıma astım. Teşekkür ederim.

Görüntü kalitesi çok iyi by Kerim Bostan on 08/01/2017

Sipariş verirken tereddütlerim vardı, açıkçası duvargiydir.com'u daha önce duymamıştım, sonra internette biraz araştırınca hatırı sayılır bir şirket olduğunu gördüm açıkçası, sonrasında çekinmeden siparişimi verdim, ürün 2 gün sonra adresime geldi, ince materyal ile sipariş vermiştrim. Duvar kağıdı gelince acaba kalın olan materyal ile mi sipariş verseydim diye bir ikilemim oldu çünkü bana biraz hassas gibi geldi. Neyse ki duvar kağıdı ustam sorunsuz bir şekilde uyguladı. Yine de tavsiyem, bir duvar kağıdı ustasına yaptırmayıp kendiniz yapacaksanız uygulamayı, kalın materyali tercih edin.

Ofis için ideal by Mahmut Karapınar on 07/28/2017

Hukuk bürom için bütün duvarı kaplayacak bir dünya haritası duvar kağıdı bakıyordum. Çok çeşit olduğu için seçmekte biraz zorlandım ama en sonunda bu resimde karar kıldım. Bütün ülke isimlerini ve önemli şehirleri içeriyor, görüntü kalitesi çok ne ve tatmin edici. Uygulamayı duvar kağıdı ustasına yaptırdım, bu sebeple uygulama kolaylığı ile ilgili yorum yapamıyorum, ancak usta çok kısa sürede sorunsuz halletti:)

Çok Kaliteli Kanvas Tablo by Özge on 07/28/2017

Tam bir barbi hastası olan küçük kızımın odasının duvarına asabileceğimiz güzel bir tablo arıyorduk ki duvargiydir.com da aradığımız tabloyu bulduk diyebilirim. Kızım tabloya bayıldı, tek sorun astığımız yerden alıp sürekli yanında götürmek istemesi:) Zaten kanvas tablo modeli kapınıza geldiğinde asılmaya hazır halde geliyor, tek yapmanız gereken duvara asmak oluyor. Görüntü kalitesi de çok iyi. Fiyatı da kanvas tablosu satışı yapan diğer yerlere göre uygun. Fiyat / Performans olarak kesinlikle tavsiye edilir.

Ankara'daki kafe mekanım için aldım by Burhan on 07/22/2017

Orta büyüklükteki kafemin bir duvarına almak üzere bu 3D duvar kağıdı modelini beğendim. Oldukça güzel oldu duvardımda, zaten resmin değişik bir havası var, ortama bir ambiyans bir coolluk katıyor diyebilirim:) Kalın olan materyalden sipariş verdim, uygulamasını kafedeki çalışanlar yaptı ve pek de zorlanmadılar, bir saate yakın sürdü toplamda ama sonunda uğraşlarına değdi. 3 boyutlu duvar kağıdı için duvargiydir.com'u gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim, ben memnun kaldım.

Muayenehanem için by Diş Hekimi Seçkin on 07/18/2017

Kendi diş hekimliği muayenehanem için bekleme odasına güzel bir duvar kağıdı arıyordum, bazı hastalar randevu öncesinde biraz gergin olabiliyorlar, bu sebeple huzur verici bir resmi duvara yaptırayım dedim. Bu 3 boyutlu duvar kağıdı modelinde karar kıldım ve sipariş verdim. Siparişim 2 günde geldi, ilk başta tutkal yok sandım ve duvargiydir.com 'u aradım, daha iyi kontrol etmemi söylediler, meğer silindir kutunun dibindeymiş:) Neyse ustaya uygulattık duvar kağıdını ve çok güzel oldu bekleme odası. Bu arada kalın olan tipten sipariş vermiştim. Ben memnun kaldım, size de tavsiye ederim.

Oturma odasına uygun duvar kağıdı by Emel Tek. on 07/12/2017

Evimin oturma odası için resimli bir duvar kağıdı modeli bakıyordum, bu resim tam aradığım şeydi, hem doğanın hem de kuşların güzelliğini bir arada gösterdiği için bu resimde karar kıldım. Siparişim 3 gün içerisinde konyadaki evime ulaştı, uygulamasını duvar kağıdı ustasına yaptırdık, beklediğim gibi güzel durdu, 3D boyutlu duvar kağıdı sipariş verecekseniz, bu siteyi tavsiye edebilirim rahatlıkla.

Paris Aşığıyım by Kübra on 07/05/2017

Bir paris aşığı olarak evimin her tarafını paris ile ilgili aksesuarlarla döşedim. Paris'te erasmus yaptığım dönemder hatıralar da evimin her köşesinde, bir de eiffel kulesi duvar kağıdı modeli ile artık son rötüşları yapayım dedim:) Bu duvar kağıdı modeli ile ilerleyeyim dedim ve sipariş verdim, Evimdeki dikey bir duvara bu duvar kağıdının uygulamasını bir arkadaşım ile birlikte yaptım, kalın materyali sorunsuzca yarım saatte uyguladık. Bir sorun yok yani, görüntü kalitei başarılı.

Rahatlıkla Sipariş Verebilrsiniz by Fahri Özbalık on 07/05/2017

Duvargiydir.com'dan şu ana kadar verdiğim 4. sipariş. Daha önce 2 kere iş yerimde ofis için, bir kere de birlikte iş yaptığımız bir ahbap için sipariş vermiştim. Onları harita ve sinerji ile ilgili duvar kağıtları olarak almıştım. Bu sefer ki evim için:) Yine sorunsuz bir şekilde 3. günde elime ulaştı, silindir karton kutu sanki çok az hırpalanmıştı, ama neyseki kutu sert de içerisindeki duvar kağıdı hiç etkilenmemişti. 3 boyutlu duvar kağıdı arıyorsanız, kesinlikle öneririm, telefonla aradığımızda sağolsunlar görselde ufak tefek değişiklikler de yaptılar.

DuvarGiydir is ranked out of 5. Based on user reviews.