Hoş geldiniz!

Kreş Ve Okullar İçin Duvar Kağıdı

Eğitim yuvalarını daha öğretici ve sıcak mekanlara dönüştürmek için duvargiydir.com'un duvar kağıtları yeterli. Klasik duvar kağıtlarıyla elde edemeyeceğiniz ambiyansı, okullar ve kreşler için özel olarak tasarlanmış 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla yakalayın.

Kreş ve Okullar için Duvar Kağıdı Modelleri

Kreş Okul Duvar Kağıdı   Duvargiydir     30 Mayıs 2017

64 Kayıt

cm
cm

64 Kayıt

Duvargiydir.com Son 10 Müşteri Yorumu

Sorunsuz Geldi by Av. Fulya on 06/29/2017

Siparişi ofisim için verdim, ilk başta standart duvar kağıdı modellerini biraz araştırdım ama daha sonra farklı bişey bakayım dedim. 3 boyutlu duvar kağıdı diye aratınca zaten karşıma duvargiydir.com çıktı. Telefonda konuştuğum kişi gayet kibar ve anlaşılır bir şekilde bana bütün detayları iletti ve siparişi verdim. Ofis veya iş yeri olanlar için tavsiye ederim müşteriler gelince duvar kağıdını nerden aldığımı soruyor:)

Gönül Rahatlığıyla Alabilirsiniz by Mehmet T. on 06/29/2017

Açıkçası duvargiydir.com'u daha önce duymamıştım ve ilk başta duvar kağıdı siparişi verirken biraz tereddütte kaldım. Sonra internette araştırınca, 3 boyutlu duvar kağıdı sektöründe hatırı sayılır bir marka olduklarını gördüm ve sipariş verdim. Sipariş üç gün içinde elime ulaştı. Kalın olan çeşidinden 3 metreye 2bucuk metre ebatlarında sipariş verdim ve evimin salonundaki küçük bir duvara uyguladım, ikili koltuk takımının arkadasında çok şık durdu. Teşekkürler duvargiydir.

Görüntü Kalitesi Gayet Güzel by Kerim Turan on 06/19/2017

Siparişim sorunsuz bir şekilde ulaştı, silindir karton bir kutunun içerisinde rulo halinde gönderilmiş. Görüntü kalitesi de tatmin edici, duvar kağıdı modelleri içerisinde derinlik katabilecek bir görsel seçmeye özen gösterdim, bu sebeple bu resmi seçtim, beklentimi karşıladı. Uygulamasını apartmanımızın karşısındaki duvar kağıdı ustasına yaptırdık.

Van Gogh Hayranları İçin by Semih T. on 06/19/2017

Geçen hafta sipariş verdim, 3-4 gün önce elime ulaştı, az önce uyguladık, çok güzel oldu. Materyal biraz ince gbi geldi bana, acaba kalın olandan mı sipariş verseydim dedim ilk başta, bunu kendimiz uygulayabilir miyiz diye düşündüm, ama sonra uyguladık, ve iyi ki ince materyal seçmişim dedim sonrasında, daha uygun fiyata gelmiş oldu:) 3 boyutlu duvar kağıdı arıyorsanız bu resmi tavsiye ederim, sanki evinizin bir duvarında van gogh'un orjinal bir tablosu var gibi.

Çiçek desenli duvar kağıdı arayanlara by Feryat on 06/19/2017

Evime bir süredir çiçekli bir duvar kağıdı bakıyordum, salonda tv ünitesinin arkasına gelecek şekilde planlıyordum. Duvargiydir.com'u keşfedince burdaki resimleri inceledim ve en sonunda bu resimde karar kıldım, telefonla arayıp öncesinde bilgi aldım, saolsunlar ilgilendiler ve tam istediğim ebatlarda istediğim zamanda adresime ulaştırdılar. Sonrasında uygulamasını eşim yaptı, kendisinin elinden bu tarz işler geldiği için pek zorlanmadı gibi geldi bana.

Sorunsuz Sipariş by Melike Öğretmen on 06/15/2017

Duvargiydir'i daha önce duymamıştım bu sebeple ilk başta burdan sipariş vermek konusunda çekimserdim, sonrasında internette biraz araştırdım ve bir çok sitede duvargiydir.com'dan bahsedildiğini gördüm, böylece sipariş vermeye karar verdim. Bu resme oğlumuzun odası için eşimle birlikte karar verdik, sipariş kısa sürede elimize ulaştı, uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık, rahatlıkla sipariş verebilirsiniz, biz memnun kaldık. İyi günler dileklerimizle . .

Çocuk odası için güzel by Nergiz on 06/13/2017

Tam bir barbi hastası olan küçük kızımın odasına bu duvar kağıdından yaptırdık, duvar kağıdının uygulanması bittikten sonra kızımın yüzünde gülücükler açtı. Görüntü kalitesi oldukça güzel, renkler sanki bilgisayarda gözükenden biraz daha mı farklı bilemedim ama oldukça canlı. Sanırım biri dijital ortam diğeri normal baskı ortamı olduğu için. Kalın materyalden sipariş ettik, güzel kaliteli bir materyal, alacak kişilere duvargiydir.com'u tavsiye ederim. Telefonla sorduğumuz her soruyu yanıtladılar sağolsunlar. .

Tavsiye Ediyorum by Mustafa Öğretmen on 06/13/2017

Bir coğrafya öğretmeni olarak, evime hem mesleğimle bağdaşan hem de dekoratif olarak güzel durabilecek 3 boyutlu bir dünya haritası duvar kağıdı modeli arıyordum, sanırım bu resim tam istediğim türdendi. Sipariş verirken tam ebatlarıma uysun istiyorum ancak kırpma alanı haritanın tamamını kapsamıyordu, bu sebeple telefonla aradım ve arkadaşlar resmin tamamını alacak şekilde ebatlarıma uydurdular. Sipariş 3 günde geldi, uygulamasını benim yeğenlerle birlikte yaptık, bir saate yakın sürdü ama uğraşımıza değdi.

Teşekkürler Duvargiydir.com by Meltem on 06/11/2017

Bir Roma aşığı olarak zaten benim bu resimden başka bir duvar kağıdı modelini seçmem beklenemezdi:) Sipariş verirken çok tereddüt ettim, acaba istediğim gibi gelir mi, ürünü görmeden sipariş vermek ne kadar mantıklı diye, bu sebeple önce telefonla arayıp bir genel bilgi aldım ve ikna oldum, sonrasında kalın materyal sipariş verdim, Sipariş 2 gün içerisinde bana ulaştı, uygulamasını kendimiz yaptık, çok fazla zorlanmadık açıkçası görüntü kalitesi çok net. Artık evimde kolezyum manzarasının tadını çıkarıyorum:) Herkese keyifli günler . .

Memnun Kaldık by Mehtap Demirci on 06/10/2017

6 yaşındaki oğlumun odası için aldık. Hayvansever bir aile olduğumuzdan oğlumuza da bu bilinci aşılamak istedik bu sebeple bu duvar kağıdını seçtik. Sonuçtan gayet memnun kaldık, görüntü kalitesi ve renkleri çok güzel. Birleşme yerleri tam oturdu ve tam sitede girdiğimiz ebatlarda geldi. 3 boyutlu duvar kağıdı arıyorsanız gönül rahatlığıyla duvargiydir.com dan sipariş verebilirsiniz.

DuvarGiydir is ranked out of 5. Based on user reviews.