Hoş geldiniz!

Gizlilik Sözleşmesi

www.duvargiydir.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik işlemi esnasında bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. İşbu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece duvargiydir.com bünyesinde kullanılmaktadır. Bu bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler duvargiydir.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Ancak resmi makamlarca usulü dairesinde sizlere ait bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince duvargiydir.com resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda işbu bilgiler resmi makamlara açıklanabilecektir.

Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızca saklanmamaktadır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

 

Evreka Girişimcilik Matbacılık ve Araştırma Geliştirme Faliyetleri Ltd. Şti. Hüsrev Gerede Cad. No:3-5/3 Vişnezade Mah. BEŞİKTAŞ/İSTANBUL