Hoş geldiniz!

Siyah Beyaz Duvar Kağıtları

Buram buram nostalji kokan siyah beyaz duvar kağıtları evinizin havasını değiştirecek. Onlarca yıl önce çekişmiş siyah beyaz şehir fotoğrafları sizi tarihte keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Sipariş verdiğinizde, Duvargiydir.com'un siyah beyaz duvar kağıtlarının sıradan duvar kağıtlarından çok farklı olduğunu göreceksiniz.
Daha farklı duvar kağıtları için diğer kategorilerimize de göz atabilirsiniz: Doğa Manzaralı Duvar Kağtları, Şehir Manzaralı Duvar Kağtları, Pencere Resimleri, Harita Duvar Kağıtları. Siyah Beyaz kanvas tablolar için kanvas tablo kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Siyah Beyaz Duvar Kağıdı Modelleri

Siyah Beyaz Duvar Kağıdı   Duvargiydir     30 Haziran 2019

44 Kayıt

cm
cm

44 Kayıt

Duvargiydir.com Son 15 Müşteri Yorumu

3D Duvar Kağıdı Arıyorsanız İdeal by Rıdvan Karayağmur on 08/16/2019

Ofisime derinlik katacak bir 3D duvar kağıdı modeli arayışı içerisindeydim. Bu site karşıma çıktı, öncelikle bilmediğim bir site olduğu için telefon numarasından aradım ve detaylar için ilgili kişi ile görüştüm. Sonrasında 3 boyutlu duvar kağıdını buradan sipariş vermeye karar verdim. Sipariş iki gün içinde elime ulaştı ve uygulamasını bir ustaya yaptırdık. Çok güzel durduğunu ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Resim çözünürlüğü ve canlılığı da çok iyi. Gönül rahatlığıyla duvar kağıdı modelinizi buradan sipariş verebilirsiniz.

Oturma Odası İçin İdeal Bir Duvar Kağıdı by Fevzi Baltalı on 07/01/2019

Cansız olan oturma odamızı biraz daha canlı hale getirmek için resimli 3 boyutlu duvar kağıdı modellerinden birini almaya karar verdik ve karşımıza bu site çıktı. Önce telefonla arayıp duvar kağıtları hakkında bilgi aldık ve güvenilir bir şirket olduğunu anlayıp siparişimizi verdik. Duvargiydir.com ekibine teşekkür ediyoruz, ürün belirttikleri tarihlerde düzgün ambalajlanıp gelmiş. Kendimizin de uygulayabileceğimizi söylediler, ancak uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık riske girmemek için ve çok güzel oldu. Herkese tavsiye ederim, görüntü kalitesi de oldukça iyi, oturma odamıza renk geldi.

Görüntü Kalitesi Çok Çok İyi by DR. Meltem D. on 05/02/2019

Uzun süredir iş yerimin duvarına 3 boyutlu bir duvar kağıdı modeli almayı düşünüyordum. Uzun araştırmalarım sonucu, hem güvenilir bulduğum hem de kaliteli bir ürün elde edeceğimi düşündüğüm için buradan sipariş verdim. Sonuç aynen beklediğim gibi oldu. Gelen 3 boyutlu duvar kağıdı modeli güzel ambalajlanmış, duvar kağıdının görüntü kalitesi çok iyi. Uygulama konusunu bilemiyorum çünkü bir ustaya yaptırdım, kendim uygulamadım. Sonuç tam istediğim gibi oldu. Bu resmi de çok tavsiye ediyorum, ortamın havasını değiştirdi diyebilirim.

Güvenle Duvar Kağıdınızı Buradan Sipariş Verebilirsiniz by Hande Palandökenli on 03/02/2019

Çocuk odasına üç boyutlu duvar kağıdı modeli bakıyordum ve karşıma bu site çıktı. Bir kaç gün inceleyip araştırdıktan sonra sonunda bu resimde karar kıldım. 350x265 ebatlarında sipariş verdim ve 3 boyutlu duvar kağıdı modeli 2 gün sonra adresime geldi. Toz şeklinde bir tutkal vardı yanında, hazırlanması gerekiyormuş su ile karıştırılıp. Biz uğraşmadık, usta kusursuz bir şekilde duvar kağıdı uygulamasını yaptı. Sonuçtan çok memnunum. Görüntü ve materyal kalitesi çok iyi. Kalitesiz materyallere para harcayıp paranızı ziyan etmemenizi tavsiye ederim, daha önce ofisim için farklı bir yerden aldığım duvar kağıdından hiç memnun kalmamıştım. Teşekkürler duvargiydir :)

Resimli 3D Duvar Kağıdı Arıyorsanız Tavsiye Edebilirim! by Deniz Karinoğlu on 01/14/2019

4 yaşındaki küçük oğlumun odası için böyle keyifli ve sempatik bir dünya haritası duvar kağıdı modeli bakıyorduk. Bu model tam aradığımız gibiydi. Sipariş vermeden önce iyice araştırdık ve en sonunda duvargiydir.com'dan sipariş vermeye karar verdik. Görüntü ve baskı kalitesi oldukça iyi. Uygulamasını mahallemizdeki bir duvar kağıdı ustasına yaptıkdık. Usta uygularken kendi kendimize sanki bunu biz de uygulayabilirdik diye düşündük. Ama yine de böylesi daha garanti oldu. Çocuk odası için resimli duvar kağıdı alacak olanlar bu siteyi gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Kafe ve coffee shop'lar için ideal by Ferdi Kunduracı on 11/19/2018

Özel kahve ürünleri satışını gerçekleştirdiğim kahve dükkanım için bu modeli beğenip sipariş verdim. Özellikle renkleri ve yazıları bu siparişimde etkili oldu. Renkler dükkanımın dekorasyonu ile de tam uyumlu. Bir çok 3 boyutlu duvar kağıdı üreticisini inceledim ve kalite açısından memnun kalacağımı tahmin edip burdan sipariş verdim. Duvar kağıdı adresime silindir sert bir kutu içerisinde sorunsuz geldi, toz şeklinde bir tutkal da vardı içinde. Uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yatırdım. Uygulatmadan önce ustaya 3d duvar kağıdı veya resimli duvar kağıdı uygulaması yapabiliyor musunuz diye bir sormanızda fayda var bence. Sonuçtan oldukça memnun kaldım, gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

3 boyutlu duvar kağıdı beklentimi karşıladı by B. Aksoy on 09/12/2018

Evimin salonu için odaya derinlik katabilecek orman manzaralı 3 boyutlu bir duvar kağıdı modeli arıyordum ki sonunda bu modelde karar kıldım. 400x268 cm ebat seçeneği tam benim duvarıma uyuyordu, standart materyal ile sipariş verip bölgemizdeki bir duvar kağıdı ustasına sorunsuzca yaptırdım. Görüntüden ve baskı kalitesinden oldukça memnun kaldım. Mutfak için de başka model bakmaya başladım:) Tavsiye ederim.

Büyük Poster Duvar Kağıdı Arıyorsanız Tavsiye Ederim by Deniz Nihan Karamanoğlu on 07/31/2018

Uzun araştırmalarım sonucu duvargiydir.com'dan sipariş verdim. İlk kez bu şekilde bir duvar kağıdını internetten sipariş veriyordum bu sebeple tereddütlerim vardı. Özellikle duvar kağıdını nasıl uygulayacağım ve çağıracağım ustanın bu işi yapıp yapamayacağı konusunda şüphelerim vardı. 3D duvar kağıdı modelim resimde gözüktüğü gibi güzel bir baskı ile geldi, uygulamasını da mahallemdeki duvar kağıdı ustasına sorunsuz bir şekilde yaptırdım. Beklentimi karşıladı diyebilirim. Fiyatlar biraz daha uygun olsaydı keşke ama baktım genelde piyasa böyle. Özetle, tavsiye ederim.

Özellikle 3D duvar kağıtları için tavsiye edilir! by Şerif Buğday on 07/08/2018

Google üzerinden 3 boyutlu duvar kağıtları araştırırken duvargiydir ile karşılaştım. Bir iki gün inceledim sonrasında sitede yazan numaradan arayıp kafamı kurcalayan konularda bilgi aldım. Kendi belirlediğim ebatlarda duvar kağıdı modelimi sipariş verdim, üç boyutlu duvar kağıdım siparişten sonraki 2. günde kapıma geldi. Ambalajı oldukça sağlam tutkalı da yanında gelmişti. Standart materyalden sipariş verdiğim için uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yaptırmayı tercih ettim. Evimde sanki maldivler manzarası varmış gibi oldu:)

Parasına Değdi, Memnun Kaldık. by Ahmet Altun on 05/29/2018

İnternet üzerinden 3d duvar kağıdı ararken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerinde duvargiydir.com'a bir göz atayım dedim. Kafe - restoran tarzındaki yerim için bu şekilde 3 boyutlu derinlik katan bir duvar kağıdı arıyordum. Bu modeli beğenip duvarımın ebatlarına göre sipariş verdim. Uygulamasını da hep çalıştığım duvar kağıdı ustama yaptırdım. Oldukça şık durdu. Tavsiye ederim.

Çok memnun kaldık by Buse K. on 04/12/2018

Küçük oğlumun odasındaki duvar için hem eğlenceli hem de şık duracak bir dünya haritası duvar kağıdı modeli bakıyorduk ki, internette araştırırken bu modele rastladık. 400x260 ebatlarında kalın materyal ile sipariş verdik ve duvar kağıdı bize iki gün sonra ulaştı. Uygulamasını bizim mahalledeki bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık. Uygulama işlemleri yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Sorunsuz bir şekilde tamamlandı, görüntü kalitesinden ve renklerden oldukça memnun kaldık. Çocuk odaları için bu haritayı tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Ofisime renk geldi by Merve Aktanır on 01/23/2018

Uzun zamandır ofisimin bir duvarına güzel bir dünya haritası yaptırmak istiyordum. Dekoratif açıdan bu resmi çok beğenmiştim. 4 metreye 3 metre ebatlarında olacağı için acaba görüntü net olur mu diye kaygılarım vardı ancak görüntü çok net. Küçük şehirler bile çok net anlaşılıyor. 3 boyutlu duvar kağıdı almayı düşünüyorsanız bu siteye güvenebilirsiniz. Bir çok sitede yaptığım araştırmalar sonucu en profesyonel olduğuna inandığım yer burasıydı. Tavisye ederim.

Başarılı by Demirler Turizm on 12/16/2017

Turizm acentam için uygun olabilecek bir 3d duvar kağıdı modeli arıyordum. Bu resim bizim ofis için tam biçilmiş kaftandı. 3 metreye 2 metre ebatlarında kalın materyal sipariş ettik ve uygulamasını da ofisteki arkadaşlarla beraber kendimiz yaptık. Oldukça güzel durdu, acentamıza gelen müşteriler de hayran kalıyorlar.

İş yerimde çok şık durdu by Dr. Esra on 12/06/2017

Hastanemizdeki bir oda için bu 3d duvar kağıdı modelinin kalın versiyonunu sipariş verdik, uygulamasını da bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık. Çok güzel durdu, görenler çok beğeniyor, görüntü kalitesi ve çozünürlük oldukça iyi, 4 parça halinde silindir bir karton kutunun içinde geldi. Ambalajı da oldukça sağlam, farklı odalar için tekrar sipariş vereceğiz.

Memnunum diyebilirim by Veysel on 11/22/2017

3d duvar kağıdı modeli ararken duvargiydir'e rastladım google'da. Siteyi incelerken yeni açtığım kafe için uygun duvar kağıdı bakıyordum bu modelde karar kıldım. Fiyatı biraz tuzlu oldu ama sonuçta kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez:) güzel oldu uygulamasını da ustaya yaptırdık. Tavsiye edilir.

DuvarGiydir is ranked out of 5. Based on user reviews.