Hoş geldiniz!

Dini Duvar Tablosu Modelleri

İç huzurunuzu yaşadığınız ortama da yansıtmak istemez misiniz? Duvargiydir'in dini kanvas tablo modelleri sayesinde evinizi ofisinizi hat yazılı tablolar, ebru tabloları ve kabe resimli tablolar ile taçlandırabilirsiniz.
Kanvas tablo fiyatları seçilen ürünün en ve boy ölçülerine göre hesaplanmaktadır.

Dini Tablolar   Duvargiydir     30 Mayıs 2017

42 Kayıt

cm
cm

42 Kayıt

Duvargiydir.com Son 15 Müşteri Yorumu

Ofisime renk geldi by Merve Aktanır on 01/23/2018

Uzun zamandır ofisimin bir duvarına güzel bir dünya haritası yaptırmak istiyordum. Dekoratif açıdan bu resmi çok beğenmiştim. 4 metreye 3 metre ebatlarında olacağı için acaba görüntü net olur mu diye kaygılarım vardı ancak görüntü çok net. Küçük şehirler bile çok net anlaşılıyor. 3 boyutlu duvar kağıdı almayı düşünüyorsanız bu siteye güvenebilirsiniz. Bir çok sitede yaptığım araştırmalar sonucu en profesyonel olduğuna inandığım yer burasıydı. Tavisye ederim.

Başarılı by Demirler Turizm on 12/16/2017

Turizm acentam için uygun olabilecek bir 3d duvar kağıdı modeli arıyordum. Bu resim bizim ofis için tam biçilmiş kaftandı. 3 metreye 2 metre ebatlarında kalın materyal sipariş ettik ve uygulamasını da ofisteki arkadaşlarla beraber kendimiz yaptık. Oldukça güzel durdu, acentamıza gelen müşteriler de hayran kalıyorlar.

İş yerimde çok şık durdu by Dr. Esra on 12/06/2017

Hastanemizdeki bir oda için bu 3d duvar kağıdı modelinin kalın versiyonunu sipariş verdik, uygulamasını da bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık. Çok güzel durdu, görenler çok beğeniyor, görüntü kalitesi ve çozünürlük oldukça iyi, 4 parça halinde silindir bir karton kutunun içinde geldi. Ambalajı da oldukça sağlam, farklı odalar için tekrar sipariş vereceğiz.

Memnunum diyebilirim by Veysel on 11/22/2017

3d duvar kağıdı modeli ararken duvargiydir'e rastladım google'da. Siteyi incelerken yeni açtığım kafe için uygun duvar kağıdı bakıyordum bu modelde karar kıldım. Fiyatı biraz tuzlu oldu ama sonuçta kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez:) güzel oldu uygulamasını da ustaya yaptırdık. Tavsiye edilir.

Görüntü Çok İyi by Av. Burcu Dikmen on 11/07/2017

Ofisimde sekreterliğin karşısındaki bekleme salonunda duvarda güzel duracak bir manzara duvar kağıdı arıyorduk. Bu resimde karar kıldım. Siparişten sonraki 2. günde elime ulaştı, ambalajı gayet güzel ve sağlamdı. Uygulamasını bir ustaya yaptırdık, fiyat ilk başta biraz yüksek gelmişti ama şimdi duvara bakınca değmiş diyorum. Çok şık oldu. Kalın materyal ile sipariş verdik, standart olan nasıl bilemiyorum tabi. Özetle, öneririm, teşekkürler duvargiydir.

çözünürlük gayet iyi by kamil dinar on 10/01/2017

Siparişi 500cm 200cm ebatlarında büromuz için verdik, ölçülerimiz büyük olduğu için çözünürlük konusunda tereddütlerimiz vardı ancak gelen duvar kağıdının çözünürlüğü oldukça iyiydir. Uygulamasını bizim teknik elemanlara yaptı saolsunlar, kalın materyal ile sipariş verdik. Uygulamada da resmin kalitesinde de beklediğimizi aldık diyebilirim. Biraz tuzlu oldu ama değdi :)

Oturma odamıza çok güzel oldu by Özge U. on 09/19/2017

Eşim ile birlikte tam birer yunus aşığı olduğumuz için evimizin oturma odasına da yunuslarla ilgili bir duvar kağıdı modeli yaptıralım demiştik. Duvargiydir.com'u bu sırada 3d duvar kağıdı ararken keşfettik. İlk başta biraz güven sorunu yaşadık daha önce duymamıştık, ancak telefonla arayıp gerekli detayları alınca rahatladık. Duvar kağıdı siparişimiz 2 gün içinde geldi, kalın materyalden almıştık, uygulamasını eşimle birlikte kendimiz yaptık, bence çok güzel oldu.

Okulumuzdaki Coğrafya Sınıfına by Coşkun Nezih on 08/25/2017

Okulumuzdaki coğrafya sınıfı için piri reis'in haritalarından birini duvar kağıdı olarak yaptırmak istiyorduk. Duvargiydir.com'daki bu duvar kağıdı modelini beğendik ve 3x2 metre ebatlarında sipariş verdik, görüntü kalitesi gayet iyi, sonuçta eski ve antik bir harita olmasına rağmen görüntüden çok memnun kaldık. Uygulamasını okulumuzdaki çalışan arkadaşlar halletti zaten, o konuda çok yorum yapamayacağım bu sebeple. Herkese iyi alışverişler.

Beklentimi Karşıladı by Koray Demirci on 08/16/2017

Ofisim için bir dünya haritası duvar kağıdı düşünüyordum, en sonunda bu haritada karar kıldım, telefonla arayıp duvar kağıdı ile ilgili bilgiler aldım, saolsunlar çok yardımcı oldular, haritaya bir de şirketimin logosunu eklettim. Haritadaki ülkeler güncel ve önemli şehirlerin hepsi de bulunuyor, tavsiye ederim. Uygulamasını duvar kağıdı ustasına yaptırdım, standart materyal ile uygulamasını yaptı.

Memnun kaldım by Hakkı Karaman on 08/10/2017

Siparişi 130 ve 80 santimetre ölçülerinde verdim, tam istediğim gibi sorunsuz bir şekilde adresime geldi. Jelatinlenmiş durumda göndermişler saolsunlar. Görüntü kalitesi çok net. Resim zaten dünyaca ünlü bir şaheser. Fiyatı biraz daha uygun olabilir belki. Geldiği gibi duvarıma astım. Teşekkür ederim.

Görüntü kalitesi çok iyi by Kerim Bostan on 08/01/2017

Sipariş verirken tereddütlerim vardı, açıkçası duvargiydir.com'u daha önce duymamıştım, sonra internette biraz araştırınca hatırı sayılır bir şirket olduğunu gördüm açıkçası, sonrasında çekinmeden siparişimi verdim, ürün 2 gün sonra adresime geldi, ince materyal ile sipariş vermiştrim. Duvar kağıdı gelince acaba kalın olan materyal ile mi sipariş verseydim diye bir ikilemim oldu çünkü bana biraz hassas gibi geldi. Neyse ki duvar kağıdı ustam sorunsuz bir şekilde uyguladı. Yine de tavsiyem, bir duvar kağıdı ustasına yaptırmayıp kendiniz yapacaksanız uygulamayı, kalın materyali tercih edin.

Ofis için ideal by Mahmut Karapınar on 07/28/2017

Hukuk bürom için bütün duvarı kaplayacak bir dünya haritası duvar kağıdı bakıyordum. Çok çeşit olduğu için seçmekte biraz zorlandım ama en sonunda bu resimde karar kıldım. Bütün ülke isimlerini ve önemli şehirleri içeriyor, görüntü kalitesi çok ne ve tatmin edici. Uygulamayı duvar kağıdı ustasına yaptırdım, bu sebeple uygulama kolaylığı ile ilgili yorum yapamıyorum, ancak usta çok kısa sürede sorunsuz halletti:)

Çok Kaliteli Kanvas Tablo by Özge on 07/28/2017

Tam bir barbi hastası olan küçük kızımın odasının duvarına asabileceğimiz güzel bir tablo arıyorduk ki duvargiydir.com da aradığımız tabloyu bulduk diyebilirim. Kızım tabloya bayıldı, tek sorun astığımız yerden alıp sürekli yanında götürmek istemesi:) Zaten kanvas tablo modeli kapınıza geldiğinde asılmaya hazır halde geliyor, tek yapmanız gereken duvara asmak oluyor. Görüntü kalitesi de çok iyi. Fiyatı da kanvas tablosu satışı yapan diğer yerlere göre uygun. Fiyat / Performans olarak kesinlikle tavsiye edilir.

Ankara'daki kafe mekanım için aldım by Burhan on 07/22/2017

Orta büyüklükteki kafemin bir duvarına almak üzere bu 3D duvar kağıdı modelini beğendim. Oldukça güzel oldu duvardımda, zaten resmin değişik bir havası var, ortama bir ambiyans bir coolluk katıyor diyebilirim:) Kalın olan materyalden sipariş verdim, uygulamasını kafedeki çalışanlar yaptı ve pek de zorlanmadılar, bir saate yakın sürdü toplamda ama sonunda uğraşlarına değdi. 3 boyutlu duvar kağıdı için duvargiydir.com'u gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim, ben memnun kaldım.

Muayenehanem için by Diş Hekimi Seçkin on 07/18/2017

Kendi diş hekimliği muayenehanem için bekleme odasına güzel bir duvar kağıdı arıyordum, bazı hastalar randevu öncesinde biraz gergin olabiliyorlar, bu sebeple huzur verici bir resmi duvara yaptırayım dedim. Bu 3 boyutlu duvar kağıdı modelinde karar kıldım ve sipariş verdim. Siparişim 2 günde geldi, ilk başta tutkal yok sandım ve duvargiydir.com 'u aradım, daha iyi kontrol etmemi söylediler, meğer silindir kutunun dibindeymiş:) Neyse ustaya uygulattık duvar kağıdını ve çok güzel oldu bekleme odası. Bu arada kalın olan tipten sipariş vermiştim. Ben memnun kaldım, size de tavsiye ederim.

DuvarGiydir is ranked out of 5. Based on user reviews.