Hoş geldiniz!

Natürmort Tablolar

Natürmort Tablolar   Duvargiydir     30 Haziran 2020

5 Kayıt

cm
cm

5 Kayıt

Duvargiydir.com Son 15 Müşteri Yorumu

Neredeyse Gerçek Bir Kitaplık Gibi! by Aslı Özal on 09/27/2023

Çalışma odamın dekorasyonuna uyacak ve 3 boyutlu bir hissiyat oluşturacak bir duvar kağıdı arıyordum. Çalışma odam biraz küçük olduğu için geniş bir dolap sığmıyordu, bu sebeple bu görünümü sağlayacak bir kitaplık duvar kağıdı araştırmaya karar verdim. Bu duvar kağıdı modeli tam istediğim gibiydi. Ebatlar da tam duvarıma uygundu. Sipariş sonrası duvar kağıdı bir kaç gün sonra sert bir kutu içinde adresime geldi. Materyal kalitesini çok beğendim. 2-3 saat içinde eşimle birlikte duvar kağıdını uyguladık. Sonuç olarak, biraz uzaktan bakınca gerçek bir kitaplıkmış gibi bir hissiyat oluşturuyor. Çalışma odamın dekorasyonuna da tam uydu. Sonuçtan çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

Bu duvar kağıdı oturma odamı gerçekten harika gösterdi! by Buse Öz on 04/07/2023

Uzun zamandır oturma odama uyacak dekorasyon fikirleri arıyordum. Birçok değişiklik yaptım ve son dokunuş, duvarlardan birine bir duvar kağıdı eklemek oldu. Bu resim en uygunuydu çünkü bu duvar kağıdının renkleri mobilyalarımla uyumluydu. Renklerin ve görüntü kalitesinin nasıl olacağı konusunda şüpheliydim ama duvar kağıdı bana geldiğinde baskı kalitesinden gerçekten çok memnun kaldım. Uygulaması da çok kolaydı. Özetle sonuçtan memnunum ve herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Gerçekten sitede göründüğü gibi güzel! by Kerem on 07/08/2022

Uzun zamandır müzik stüdyomu dekore etmenin bir yolunu arıyordum. Birçok seçeneği birçok farklı şekilde araştırdıktan sonra, oldukça boş olan duvarlarımdan başlamaya karar verdim. Müzik işinde olduğum için bir müzik kayıt stüdyosunun ambiyansını tamamlayacak bir duvar kağıdı aradım. Bu duvar kağıdı mükemmel bir eşleşme oldu. Hemen sipariş verdim ve yaklaşık 6 günde adresime teslim edildi. Duvara asması için bir profesyonel tuttum çünkü riske atmak istemedim. Ve sonuç harika. Renkler ve görüntü kalitesi gerçekten harika. Odaya gerçekten duvarda tuğlalar varmış gibi görünen bir 3D efekti getiriyor. Tek sorun, toz halindeki yapıştırıcının kutunun içinde biraz dökülmüş olmasıydı. Kargo firmasından kaynaklı olabilir. Genel olarak, bu siparişi verdiğim için gerçekten mutluyum. Sipariş verin, pişman olmayacaksınız!

Harika duvar kağıdı kalitesi! by Elif B. on 02/04/2022

Bu duvar kağıdını küçük oğlumun odası için aldık. Sipariş vermeden önce birçok farklı web sitesinden birçok duvar kağıdı modelini inceledik ve sonunda buna karar verdik. Burada belirtilen telefon numarasını kullanarak whatsapp üzerinden birçok soru sorduk. Tüm sorularımıza oldukça detaylı cevaplar verdiler. Duvar resmi adresimize silindir bir karton kutu içinde 4 günde geldi. Duvar kağıdını eşimle birlikte kendimiz uyguladık ve çocuk odamız harika oldu :) İç dekorasyonda değişiklik yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz. Kaliteli hizmet için teşekkürler!

Kaliteyi Sevdim by Fehmi Yılmaz on 12/13/2021

Restoranımızı dekore etmek için şarap mahzeni manzaralı bir duvar kağıdı arıyorduk. Birçok tedarikçiyi araştırdıktan sonra bu duvar kağıdı tasarımını almaya karar verdik. Siparişimiz tam istediğimiz ölçülerde adresimize ulaştı. Sağlam silindirik bir kutuda paketlenmişti ve tutkal da rulonun içindeydi. Baskı kalitesi gerçekten çok iyiydi. Çalışanlarımız duvar kağıdını kolaylıkla duvara uyguladı ve harika görünüyor. Oldukça memnun kaldık ve gelecekte farklı duvarlar için yeniden sipariş vermeyi düşünüyoruz.

Okul ve fen odaları için çok ideal. by Zeynep C. on 07/19/2021

Okulumuzdaki fen bilimleri sınıfı için bir duvar kağıdı arayışı içindeydik. Bir çok farklı yerden modelleri inceleyip sonunda bu modelde karar kıldık. Siparişi verdikten sonra 2 gün içinde adresimize geldi. Silindir karton bir kutu şeklinde sağlam olarak ambalajlanmış şekilde geldi, tutkalı da içindeydi, kargo ve geliş şeklinden memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Duvar kağıdının uygulamasını da bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık, zaten gördüğüm kadarıyla standart bir duvar kağıdı gibi uygulanıyor, sadece birleşme yerlerine dikkat etmek gerekiyor. Sonuç olarak ürün kalitesinden ve görüntü netliğinden çok memnun kaldık. Tam istediğimiz gibi oldu, herkese tavsiye ederiz. Duvargiydir ekibine teşekkür ederiz:)

Ofis için çok ideal bir duvar kağıdı by Ayten C. on 05/08/2021

Uzun süredir ofisim için bir dünya haritalı duvar kağıdı modeli bakıyordum. Günlerce süren araştırmalarım sonucunda bu modele karar verdim. Öncesinde telefonla aradım ve haritada ülke ve şehir detaylarının olup olmadığını sordum ve bu detayların olduğunu ilettiler. Kalın olan materyalden sipariş verdim ve 4 gün içinde adresime geldi. Uygulamasını bir ustaya yaptırdım, ben uygulayabilir miydim pek emin değilim çünkü 5 metre genişliğinde büyük bir duvar. Görüntü çok net. Bu kadar büyük bir ebat olmasına rağmen dünya haritasında ülke ve şehir isimleri çok net. Beklentimi fazlasıyla karşıladı. Buradan duvargiydir'e teşekkür ediyorum.

Herkese Tavsiye Ediyorum by Aysun Demirci on 04/07/2020

Oturma odama taze bir enerji getirecek bir fotoğraf duvar kağıdı arıyordum. Bir doğa aşığı olduğum için bu manzara duvar kağıdına karar verdim. Sipariş verdim ve 4 gün içinde adresime geldi. Baskı ve malzeme kalitesi gerçekten iyiydi, kocamla yapıştırdım ve bir saatten biraz daha fazla sürdü. Herkese tavsiye ediyorum.

Güvenilir Satıcı Duvar Kağıdını Sipariş Verebilirsiniz by Feyza Aksaçlı on 01/17/2020

Evimin salonu için canlı 3 boyutlu bir duvar kağıdı modeli bakıyordum. Bir çok siteye baktım, bazılarının fiyatı pahalıydı bazı siteleri de pek güvenilir bulmadım. Bu siteden duvar kağıdı siparişi vermeden önce de açıkçası biraz tereddütlerim vardı çünkü duvargiydir'i daha önce hiç duymamıştım. Telefonla arayıp bilgi alınca ve internetten de biraz araştırınca güvenilir bir site olduğunu anladım. Ağaçlı ve kuşlu bir duvar kağıdı arıyordum tam bu resimdeki gibi ve salonumun mobilyalarına da uyum sağlayacak renklere ihtiyacım vardı. Sonunda bu duvar kağıdı modelinde karar kıldım ve siparişi verdim. Sipariş dördüncü günde elime ulaştı. Uygulamasını da bir ustaya yaptırdım. Renkler ve malzeme kalitesi çok güzel memnun kaldım. Eve gelen misafirler bayılıyor valla:) Herkese tavsiye ederim.

Çok çok tavsiye ediyorum kesinlikle! by Fatma l. on 11/22/2019

Yeni taşındığım evimin salonu için güzel bir resimli duvar kağıdı arıyordum. Çok araştırdım, bir çok site baktım ama en sonunda bu sitedeki bu resmi buldum. O kadar beğenmiştim ki heyecanlandım hemen sipariş verdim. Tabi bir yandan da acaba nasıl gelecek, sitede göründüğü gibi mi, duvarda nasıl durur diye bir sürü çekincem vardı. Neyse ki 3-4 gün içinde ürün elime ulaştı. Bizim mahalledeki bir duvar kağıdı ustasını çağırdım, kalın materyalden sipariş vermiştim. Uygulaması çok güzel oldu. Misafirler duvarın dekorasyonuna hayran kaldılar. 3 boyutlu duvar kağıdı arıyorsanız, öncelikle bu siteyi, ama asıl olarak bu resmi çok tavsiye ederim.

3D Duvar Kağıdı Arıyorsanız İdeal by Rıdvan Karayağmur on 08/16/2019

Ofisime derinlik katacak bir 3D duvar kağıdı modeli arayışı içerisindeydim. Bu site karşıma çıktı, öncelikle bilmediğim bir site olduğu için telefon numarasından aradım ve detaylar için ilgili kişi ile görüştüm. Sonrasında 3 boyutlu duvar kağıdını buradan sipariş vermeye karar verdim. Sipariş iki gün içinde elime ulaştı ve uygulamasını bir ustaya yaptırdık. Çok güzel durduğunu ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Resim çözünürlüğü ve canlılığı da çok iyi. Gönül rahatlığıyla duvar kağıdı modelinizi buradan sipariş verebilirsiniz.

Oturma Odası İçin İdeal Bir Duvar Kağıdı by Fevzi Baltalı on 07/01/2019

Cansız olan oturma odamızı biraz daha canlı hale getirmek için resimli 3 boyutlu duvar kağıdı modellerinden birini almaya karar verdik ve karşımıza bu site çıktı. Önce telefonla arayıp duvar kağıtları hakkında bilgi aldık ve güvenilir bir şirket olduğunu anlayıp siparişimizi verdik. Duvargiydir.com ekibine teşekkür ediyoruz, ürün belirttikleri tarihlerde düzgün ambalajlanıp gelmiş. Kendimizin de uygulayabileceğimizi söylediler, ancak uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık riske girmemek için ve çok güzel oldu. Herkese tavsiye ederim, görüntü kalitesi de oldukça iyi, oturma odamıza renk geldi.

Görüntü Kalitesi Çok Çok İyi by DR. Meltem D. on 05/02/2019

Uzun süredir iş yerimin duvarına 3 boyutlu bir duvar kağıdı modeli almayı düşünüyordum. Uzun araştırmalarım sonucu, hem güvenilir bulduğum hem de kaliteli bir ürün elde edeceğimi düşündüğüm için buradan sipariş verdim. Sonuç aynen beklediğim gibi oldu. Gelen 3 boyutlu duvar kağıdı modeli güzel ambalajlanmış, duvar kağıdının görüntü kalitesi çok iyi. Uygulama konusunu bilemiyorum çünkü bir ustaya yaptırdım, kendim uygulamadım. Sonuç tam istediğim gibi oldu. Bu resmi de çok tavsiye ediyorum, ortamın havasını değiştirdi diyebilirim.

Güvenle Duvar Kağıdınızı Buradan Sipariş Verebilirsiniz by Hande Palandökenli on 03/02/2019

Çocuk odasına üç boyutlu duvar kağıdı modeli bakıyordum ve karşıma bu site çıktı. Bir kaç gün inceleyip araştırdıktan sonra sonunda bu resimde karar kıldım. 350x265 ebatlarında sipariş verdim ve 3 boyutlu duvar kağıdı modeli 2 gün sonra adresime geldi. Toz şeklinde bir tutkal vardı yanında, hazırlanması gerekiyormuş su ile karıştırılıp. Biz uğraşmadık, usta kusursuz bir şekilde duvar kağıdı uygulamasını yaptı. Sonuçtan çok memnunum. Görüntü ve materyal kalitesi çok iyi. Kalitesiz materyallere para harcayıp paranızı ziyan etmemenizi tavsiye ederim, daha önce ofisim için farklı bir yerden aldığım duvar kağıdından hiç memnun kalmamıştım. Teşekkürler duvargiydir :)

Resimli 3D Duvar Kağıdı Arıyorsanız Tavsiye Edebilirim! by Deniz Karinoğlu on 01/14/2019

4 yaşındaki küçük oğlumun odası için böyle keyifli ve sempatik bir dünya haritası duvar kağıdı modeli bakıyorduk. Bu model tam aradığımız gibiydi. Sipariş vermeden önce iyice araştırdık ve en sonunda duvargiydir.com'dan sipariş vermeye karar verdik. Görüntü ve baskı kalitesi oldukça iyi. Uygulamasını mahallemizdeki bir duvar kağıdı ustasına yaptıkdık. Usta uygularken kendi kendimize sanki bunu biz de uygulayabilirdik diye düşündük. Ama yine de böylesi daha garanti oldu. Çocuk odası için resimli duvar kağıdı alacak olanlar bu siteyi gönül rahatlığıyla tercih edebilir.