Hoş geldiniz!

Site Kullanım Sözleşmesi

www. duvargiydir.com ve/veya www. duvargiydir.com uzantılı bütün sayfalar “site” olarak adlandırılacaktır.

Sitenin sahibi Evreka Girişimcilik Matbacılık ve Araştırma Geliştirme Faliyetleri Ltd. Şti. Bundan sonra “EVREKA” olarak anılacaktır.

Sitenin genel görünüm ve dizaynı ile sitedeki tüm bilgi, resim, “DUVAR GİYDİR” markası ve diğer markalar, www.duvargiydir.com- www.duvargiydir.com.tr alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyaller, “Materyaller” olarak adlandırılacaktır.

Siteye girmeniz veya burdaki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1- Siteye girilmesi,ya da ilgili sayfalardaki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan EVREKA sorumluluk kabul etmez.

2- EVREKA, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü ve spam, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

3- EVREKA önceden bir uyarıya gerek olmaksızın sitede mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu haklar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

4- Kullanıcı tarafından üye formunda doldurulan veya güncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden EVREKA’nın mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksini yazılı bir bildirimle belirtmediği müddetçe EVREKA'nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

5- Site başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. EVREKA, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

6- Sitede bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. EVREKA’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

7- İşbu kullanıcı/üyelik sözleşmesinde belirlenen ve EVREKA tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından EVREKA hesabının gerek EVREKA'yı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya EVREKA’nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde EVREKA, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. EVREKA, ihtiyaç duyduğu zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

8- Kullanıcı, siteye yüklediği tüm materyallerin fikri ve sinai haklarından sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır. EVREKA, bu hususta herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Evreka Girişimcilik Matbacılık ve Araştırma Geliştirme Faliyetleri Ltd. Şti.

Hüsrev Gerede Cad. No:3-5/3 Vişnezade Mah. BEŞİKTAŞ/İSTANBUL