Hoş geldiniz!

Şelale Manzaralı 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Şelale manzarası ve şelale sesi her zaman insanlara huzur vermiştir. Ancak ne yazık ki şehir hayatı bizi bu doğal güzelliklerden uzak kılıyor. Duvargiydir.com ile artık Amerika'daki Niagara Şelalesi'ni, Türkiye'deki Manavgat Şelalesi'ni oturma odanızın duvarına kadar getirebilirsiniz. Evinizdeki koltuğa uzanın ve şelale resmi manzarasının keyfini çıkarın. Şelale resminin evinize katacağı derinliğe tüm misafirleriniz de hayran kalacak. Hemen aşağıdaki resimlerden birini seçip sipariş verin, 3 boyutlu şelale duvar kağıdı modeliniz istediğiniz ebatta kapınıza kadar gelsin.

Şelale Manzaralı 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Şelale Manzaralı Duvar Kağıdı Modelleri   Duvargiydir     30 Haziran 2018

25 Kayıt

cm
cm

25 Kayıt

Duvargiydir.com Son 15 Müşteri Yorumu

Kafe ve coffee shop'lar için ideal by Ferdi Kunduracı on 11/19/2018

Özel kahve ürünleri satışını gerçekleştirdiğim kahve dükkanım için bu modeli beğenip sipariş verdim. Özellikle renkleri ve yazıları bu siparişimde etkili oldu. Renkler dükkanımın dekorasyonu ile de tam uyumlu. Bir çok 3 boyutlu duvar kağıdı üreticisini inceledim ve kalite açısından memnun kalacağımı tahmin edip burdan sipariş verdim. Duvar kağıdı adresime silindir sert bir kutu içerisinde sorunsuz geldi, toz şeklinde bir tutkal da vardı içinde. Uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yatırdım. Uygulatmadan önce ustaya 3d duvar kağıdı veya resimli duvar kağıdı uygulaması yapabiliyor musunuz diye bir sormanızda fayda var bence. Sonuçtan oldukça memnun kaldım, gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

3 boyutlu duvar kağıdı beklentimi karşıladı by B. Aksoy on 09/12/2018

Evimin salonu için odaya derinlik katabilecek orman manzaralı 3 boyutlu bir duvar kağıdı modeli arıyordum ki sonunda bu modelde karar kıldım. 400x268 cm ebat seçeneği tam benim duvarıma uyuyordu, standart materyal ile sipariş verip bölgemizdeki bir duvar kağıdı ustasına sorunsuzca yaptırdım. Görüntüden ve baskı kalitesinden oldukça memnun kaldım. Mutfak için de başka model bakmaya başladım:) Tavsiye ederim.

Büyük Poster Duvar Kağıdı Arıyorsanız Tavsiye Ederim by Deniz Nihan Karamanoğlu on 07/31/2018

Uzun araştırmalarım sonucu duvargiydir.com'dan sipariş verdim. İlk kez bu şekilde bir duvar kağıdını internetten sipariş veriyordum bu sebeple tereddütlerim vardı. Özellikle duvar kağıdını nasıl uygulayacağım ve çağıracağım ustanın bu işi yapıp yapamayacağı konusunda şüphelerim vardı. 3D duvar kağıdı modelim resimde gözüktüğü gibi güzel bir baskı ile geldi, uygulamasını da mahallemdeki duvar kağıdı ustasına sorunsuz bir şekilde yaptırdım. Beklentimi karşıladı diyebilirim. Fiyatlar biraz daha uygun olsaydı keşke ama baktım genelde piyasa böyle. Özetle, tavsiye ederim.

Özellikle 3D duvar kağıtları için tavsiye edilir! by Şerif Buğday on 07/08/2018

Google üzerinden 3 boyutlu duvar kağıtları araştırırken duvargiydir ile karşılaştım. Bir iki gün inceledim sonrasında sitede yazan numaradan arayıp kafamı kurcalayan konularda bilgi aldım. Kendi belirlediğim ebatlarda duvar kağıdı modelimi sipariş verdim, üç boyutlu duvar kağıdım siparişten sonraki 2. günde kapıma geldi. Ambalajı oldukça sağlam tutkalı da yanında gelmişti. Standart materyalden sipariş verdiğim için uygulamasını bir duvar kağıdı ustasına yaptırmayı tercih ettim. Evimde sanki maldivler manzarası varmış gibi oldu:)

Parasına Değdi, Memnun Kaldık. by Ahmet Altun on 05/29/2018

İnternet üzerinden 3d duvar kağıdı ararken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerinde duvargiydir.com'a bir göz atayım dedim. Kafe - restoran tarzındaki yerim için bu şekilde 3 boyutlu derinlik katan bir duvar kağıdı arıyordum. Bu modeli beğenip duvarımın ebatlarına göre sipariş verdim. Uygulamasını da hep çalıştığım duvar kağıdı ustama yaptırdım. Oldukça şık durdu. Tavsiye ederim.

Çok memnun kaldık by Buse K. on 04/12/2018

Küçük oğlumun odasındaki duvar için hem eğlenceli hem de şık duracak bir dünya haritası duvar kağıdı modeli bakıyorduk ki, internette araştırırken bu modele rastladık. 400x260 ebatlarında kalın materyal ile sipariş verdik ve duvar kağıdı bize iki gün sonra ulaştı. Uygulamasını bizim mahalledeki bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık. Uygulama işlemleri yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Sorunsuz bir şekilde tamamlandı, görüntü kalitesinden ve renklerden oldukça memnun kaldık. Çocuk odaları için bu haritayı tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Ofisime renk geldi by Merve Aktanır on 01/23/2018

Uzun zamandır ofisimin bir duvarına güzel bir dünya haritası yaptırmak istiyordum. Dekoratif açıdan bu resmi çok beğenmiştim. 4 metreye 3 metre ebatlarında olacağı için acaba görüntü net olur mu diye kaygılarım vardı ancak görüntü çok net. Küçük şehirler bile çok net anlaşılıyor. 3 boyutlu duvar kağıdı almayı düşünüyorsanız bu siteye güvenebilirsiniz. Bir çok sitede yaptığım araştırmalar sonucu en profesyonel olduğuna inandığım yer burasıydı. Tavisye ederim.

Başarılı by Demirler Turizm on 12/16/2017

Turizm acentam için uygun olabilecek bir 3d duvar kağıdı modeli arıyordum. Bu resim bizim ofis için tam biçilmiş kaftandı. 3 metreye 2 metre ebatlarında kalın materyal sipariş ettik ve uygulamasını da ofisteki arkadaşlarla beraber kendimiz yaptık. Oldukça güzel durdu, acentamıza gelen müşteriler de hayran kalıyorlar.

İş yerimde çok şık durdu by Dr. Esra on 12/06/2017

Hastanemizdeki bir oda için bu 3d duvar kağıdı modelinin kalın versiyonunu sipariş verdik, uygulamasını da bir duvar kağıdı ustasına yaptırdık. Çok güzel durdu, görenler çok beğeniyor, görüntü kalitesi ve çozünürlük oldukça iyi, 4 parça halinde silindir bir karton kutunun içinde geldi. Ambalajı da oldukça sağlam, farklı odalar için tekrar sipariş vereceğiz.

Memnunum diyebilirim by Veysel on 11/22/2017

3d duvar kağıdı modeli ararken duvargiydir'e rastladım google'da. Siteyi incelerken yeni açtığım kafe için uygun duvar kağıdı bakıyordum bu modelde karar kıldım. Fiyatı biraz tuzlu oldu ama sonuçta kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez:) güzel oldu uygulamasını da ustaya yaptırdık. Tavsiye edilir.

Görüntü Çok İyi by Av. Burcu Dikmen on 11/07/2017

Ofisimde sekreterliğin karşısındaki bekleme salonunda duvarda güzel duracak bir manzara duvar kağıdı arıyorduk. Bu resimde karar kıldım. Siparişten sonraki 2. günde elime ulaştı, ambalajı gayet güzel ve sağlamdı. Uygulamasını bir ustaya yaptırdık, fiyat ilk başta biraz yüksek gelmişti ama şimdi duvara bakınca değmiş diyorum. Çok şık oldu. Kalın materyal ile sipariş verdik, standart olan nasıl bilemiyorum tabi. Özetle, öneririm, teşekkürler duvargiydir.

çözünürlük gayet iyi by kamil dinar on 10/01/2017

Siparişi 500cm 200cm ebatlarında büromuz için verdik, ölçülerimiz büyük olduğu için çözünürlük konusunda tereddütlerimiz vardı ancak gelen duvar kağıdının çözünürlüğü oldukça iyiydir. Uygulamasını bizim teknik elemanlara yaptı saolsunlar, kalın materyal ile sipariş verdik. Uygulamada da resmin kalitesinde de beklediğimizi aldık diyebilirim. Biraz tuzlu oldu ama değdi :)

Oturma odamıza çok güzel oldu by Özge U. on 09/19/2017

Eşim ile birlikte tam birer yunus aşığı olduğumuz için evimizin oturma odasına da yunuslarla ilgili bir duvar kağıdı modeli yaptıralım demiştik. Duvargiydir.com'u bu sırada 3d duvar kağıdı ararken keşfettik. İlk başta biraz güven sorunu yaşadık daha önce duymamıştık, ancak telefonla arayıp gerekli detayları alınca rahatladık. Duvar kağıdı siparişimiz 2 gün içinde geldi, kalın materyalden almıştık, uygulamasını eşimle birlikte kendimiz yaptık, bence çok güzel oldu.

Okulumuzdaki Coğrafya Sınıfına by Coşkun Nezih on 08/25/2017

Okulumuzdaki coğrafya sınıfı için piri reis'in haritalarından birini duvar kağıdı olarak yaptırmak istiyorduk. Duvargiydir.com'daki bu duvar kağıdı modelini beğendik ve 3x2 metre ebatlarında sipariş verdik, görüntü kalitesi gayet iyi, sonuçta eski ve antik bir harita olmasına rağmen görüntüden çok memnun kaldık. Uygulamasını okulumuzdaki çalışan arkadaşlar halletti zaten, o konuda çok yorum yapamayacağım bu sebeple. Herkese iyi alışverişler.

Beklentimi Karşıladı by Koray Demirci on 08/16/2017

Ofisim için bir dünya haritası duvar kağıdı düşünüyordum, en sonunda bu haritada karar kıldım, telefonla arayıp duvar kağıdı ile ilgili bilgiler aldım, saolsunlar çok yardımcı oldular, haritaya bir de şirketimin logosunu eklettim. Haritadaki ülkeler güncel ve önemli şehirlerin hepsi de bulunuyor, tavsiye ederim. Uygulamasını duvar kağıdı ustasına yaptırdım, standart materyal ile uygulamasını yaptı.

DuvarGiydir is ranked out of 5. Based on user reviews.