Hoş geldiniz!

Hakkımızda

Ev ve iş yerlerinizi gönlünüzce dekore etmeniz için DuvarGiydir ekibi olarak yola çıktık ve 2013 yılından beri binlerce müşterimizin evini 3 boyutlu duvar kağıtlarımızla dekore etmiş olmasının gururunu yaşadık. Türkiye'de kişiye özel 3 boyutlu resimli duvar kağıdının online olarak satışını gerçekleştiren ilk şirket olarak, kullanıcı dostu ve güvenli websitemiz aracılğıyla dilediğiniz görseli duvar resmi haline getirip, tarzınızı yaşam alanlarınıza yansıtmanıza yardımcı oluyoruz.

Duvar resmi için kullandığımız materyal dünyanın dört bir tarafından getirtiğimiz örnekler arasından seçilmiştir. Kendinden yapışkanlı veya ayrıca tutkal ile satılan ürünlerimiz tüm premium kalite standartlarına sahiptir. Kolay uygulanabilmesinin yanı sıra yıllarca yapıştığı yerde kalacaktır. Premium materyali, defalarca yapışma özelliği sayesinde, duvarınızdan rahatlıkla çıkarabilir ve yerini değiştirebilirsiniz.

Bu özellikler düşünüldüğünde, DuvarGiydir sizleri yepyeni daha önce karşılaşmadığınız bir ürünle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Duvargiydir.com Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden mezun; telekomünikasyondan bankacılığa, enerjiden e-ticarete, bir çok farklı sektör tecrübesine sahip bir ekip tarafından kurulmuş ve dizayn edilmiştir. Ekip olarak atılan her adımda etik kurallar ilke edinilmiş ve müşteri memnuniyeti en önemli öncelik olarak belirlenmiştir. Yenilikçi ürünler, sürekli geliştirilen servis kalitesiyle duvargiydir.com her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olacaktır.

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.

Duvargiydir.com bir “Evreka Girişimcilik Matbacılık ve ARGE Ltd. Şti." iştirakidir.